KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577285
nr 1457 7285
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 27x41cm, yttermått inklusive ram: 44x58cm
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:18:59
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte